Napisy podświetlane

Miłość 

Napis podświetlany to świetny -Miłość- sygnalizuje wszystkim, co tak naprawdę jest w tym dniu najważniejsze. Stanowi także świetne tło do zdjęć zarówno młodej pary jak i gości. Biały kolor napisu i przyjemne, ciepłe światło – z pewnością idealnie wpisuje się w każdą salę weselną, będąc przy tym eleganckim elementem jej wystroju. 

Napis posiada litery o wysokości 120-70 cm, co daje możliwość ustwienia go także przed stołem młodej pary. Literki można „rozciągnąć” nawet do 4 metrów. 

Serce

Zaskocz swoich gości! Podświetlane wysokie na ponad 3 metry serce – tworzy idealną ramkę do zdjęć. Romantyczne serce uświetni nie tylko salę weselną – ustawić je można także na zewnątrz lokalu lub w ogrodzie. Dzięki specjalnemu oświetleniu, nawet zdjęcia robione po zmroku wyjdą piękne i wyraźne. Konstrukcja serca wraz z solidną podstawą sprawia, że jest ono bardzo stabilne, mimo swojej wysokości. Wszędzie, gdzie się pojawi tworzy niesamowitą, romantyczną aurę… 

Kontakt

Party-Efekt Monika Hukaluk
tel: 691 373 617
mail: biuro@party-efekt.pl

Naszą misją jest sprawianie, by ważne wydarzenia naszych Klientów zyskały odpowiednią oprawę, niosły ze sobą wiele atrakcji i pozytywnych przeżyć - a przez to zostały na długo zapamiętane przez wszystkich, biorących w nich udział.