Meble i namioty eventowe
Potrzebujesz zorganizować przyjęcie w plenerze, imprezę w ogrodzie? Postaw na meble i namioty, które nadają się do tego idealnie! Dowieziemy – zmontujemy – odbierzemy!
Krzesła
Komfortowe, eleganckie krzesła przeznaczone do użytkowania konferencyjno – bankietowego. Młotkowana rama w kolorze srebrno-szarym jest odporna na zarysowania a czarna, gładka tapicerka zapewnia estetyczny wygląd. Wyposażone zostały w specjalne odbojniki, zabezpieczające ramę podczas sztaplowania oraz praktyczny uchwyt w oparciu ułatwiający przenoszenie.
Stoły
Ramowa podstawa podpierająca blat na jego długości i szerokości gwarantuje pełną stabilność i wysoką wytrzymałość stołu na całej powierzchni. Stół świetnie sprawdza się w użytkowaniu restauracyjnym oraz bankietowym. Blaty wszystkich stołów zostały wykonane z płyt dwustronnie laminowanych SWISS KRONO, które charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi. Spełniają one normę ISO 22196:2011, co zostało potwierdzone certyfikatem. Oznacza to, że blaty posiadają właściwość, która zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów na powierzchni blatu.
Namioty
Plandeka PE o grubości ok. 180 g/m², odporna na promieniowanie UV oraz w 100% wodoodporna. Szwy wewnątrz plandeki dachowej uszczelnione są w wysokiej temperaturze, aby chronić ją przed przenikaniem wody i wilgoci. Ściany boczne oraz szczytowe mogą być dowolnie wymontowywane dając możliwość różnorodnych aranżacji wejścia. Namiot ten posiada dwa wejścia tej samej wielkości. Idealny do organizacji wszelkiego rodzaju eventów: od komunii po imprezy firmowe. Elegancki, biały namiot z plandekami imitującymi okna pozostaje przestronny i zapewnia przyjemną atmosferę wewnątrz, doskonale chroniąc zarówno przed nadmiarem słońca jak i deszczem.

Kontakt

Party-Efekt Monika Hukaluk
tel: 691 373 617
mail: biuro@party-efekt.pl

Naszą misją jest sprawianie, by ważne wydarzenia naszych Klientów zyskały odpowiednią oprawę, niosły ze sobą wiele atrakcji i pozytywnych przeżyć - a przez to zostały na długo zapamiętane przez wszystkich, biorących w nich udział.