Fotobudka

Żadna modna impreza nie może się odbyć bez tej atrakcji! To idealny pomysł, jeśli chcesz rozbawić swoich gości. Zdjęcia wykonane z zabawnymi gadżetami jak: peruki, okulary, tabliczki z napisami itp. z pewnością okażą się dla nich także wyjątkową pamiątką z Twojego wesela, urodzin, rocznicy…

Wspaniałe wspomnienia pozostaw także dla siebie! Kolorowe wydruki zdjęć zamieszczać możesz w specjalnej KSIĘDZE GOŚCI, którą dostaniesz od nas GRATIS! Na pewno, często będziesz do niej wracać z uśmiechem na twarzy 🙂 

Wbudowany edytor szablonów sprawia, że djęcia wykonane mogą być w kilku formatach do wyboru, opatrzone spersonalizowanymi napisami, ramkami i tłami.  Gwarantujemy także możliwość wysyłania zdjęć na e-mail i serwer oraz drukowania DOWOLNEJ LICZBY ODBITEK! 

Nasz model mimo zaawansowania technicznego jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze dla każdego. Życzymy miłej zabawy!

Kontakt

Party-Efekt Monika Hukaluk
tel: 691 373 617
mail: biuro@party-efekt.pl

Naszą misją jest sprawianie, by ważne wydarzenia naszych Klientów zyskały odpowiednią oprawę, niosły ze sobą wiele atrakcji i pozytywnych przeżyć - a przez to zostały na długo zapamiętane przez wszystkich, biorących w nich udział.