Ciężki dym „Taniec w chmurach”

Marzysz o wyjątkowym pierwszym tańcu? Chcesz zrobić taneczne show lub występ muzyczny na imprezie? Postaw na ciężki dym! Idealny zarówno do romantycznych weselnych tańców jak i szalonej dyskoteki! Piękna mgła unosząca się tuż nad parkietem uczyni z Twojego występu prawidziwe show, które z pewnością zapisze się na długo w pamięci gości.

Wytwornica ciężkiego dymu na suchy lód – to już przeszłość! W posiadanycy przez nas maszynach produkcja dymu odbywa się to za pomocą technologii ultradźwiękowej. Wspaniałą rzeczą w tym jest to, że głównym paliwem jest woda. Oprócz wody do uzyskania efektu potrzebny jest również specjalny płyn do dymu. Ta technologia eliminuje potrzebę stosowania CO2 czy suchego lodu, a więc i brakiem szkód dla ludzi i środowiska. Co więcej, dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać piękne, niskie chmury dymu, które są także o wiele trwalsze. Nie ma więc obaw o to, że dymu zbraknie, nim taniec się zakończy lub, że ruch je rozproszy. Ciężki dym daje wrażenie unoszenia się sylwetek nad parkietem, co dodatkowo potęguje wrażenia wizualne.

Kontakt

Party-Efekt Monika Hukaluk
tel: 691 373 617
mail: biuro@party-efekt.pl

Naszą misją jest sprawianie, by ważne wydarzenia naszych Klientów zyskały odpowiednią oprawę, niosły ze sobą wiele atrakcji i pozytywnych przeżyć - a przez to zostały na długo zapamiętane przez wszystkich, biorących w nich udział.